Úvodní stránka > Aktuality > OSOBNÍ PODĚKOVÁNÍ PLUKOVNÍKA PETRA ČEPELKY PŘÍSLUŠNÍKŮM 22. ZÁKLADNY VRTULNÍKOVÉHO LETECTVA

OSOBNÍ PODĚKOVÁNÍ PLUKOVNÍKA PETRA ČEPELKY PŘÍSLUŠNÍKŮM 22. ZÁKLADNY VRTULNÍKOVÉHO LETECTVA

22. základna vrtulníkového letectva „Biskajská“

plukovník gšt. Ing. Petr Čepelka

velitel

__________________________________________________________________________________________________________________

                               V Sedleci dne 31. října 2018

 

Vojáci a vojákyně, příslušníci 22. základny vrtulníkového letectva,

 

dnem 31. října 2018 jsem ukončil více jak dvouleté působení ve funkci velitele 22. základny vrtulníkového letectva Sedlec, Vícenice u Náměště nad Oslavou. Dovolte, abych vám touto cestou poděkoval za vaši podporu a profesionální přístup k plnění každodenních úkolů. Jsem rád, že jste s hrdostí reprezentovali naši základnu nejen během vojenských cvičení v České republice nebo zahraničí, ale také na mnoha sportovních a kulturních událostech. Díky vaší účasti na mnoha akcích určených široké veřejnosti je Armáda České republiky vnímána jako důvěryhodný partner, a to nejen pro občany Kraje Vysočina. V Náměšti na letišti se mi práce s vámi velmi líbila. Společně se nám podařilo zrealizovat řadu projektů, které tvoří a dále budou tvořit úspěšný obraz letecké základny. 

Jako pilot vrtulníku jsem se s mnohými z vás potkával již v minulosti na přerovském letišti. O to víc mě potěšilo, když jsem po převelení do Náměště najednou potkával mnoho kamarádů a spolupracovníků. Lidé v Náměšti mě velice příjemně překvapili. Cítil jsem se zde opravdu jako doma a uvědomil jsem si, že pracovat na letecké základně v Náměšti by nemělo být považováno za samozřejmost, ale za příležitost, kterou bychom měli všichni dokonale ocenit a které bychom si měli opravdu vážit. Jste to právě vy, kdo činí naši základnu jedinečným útvarem nejen v rámci vzdušných sil, ale zejména celé Armády České republiky a nebojím se říci, že i v prostředí armád NATO.

Vážení kolegové, jak jsem již zmínil ve svém projevu, profese vojáka z povolání je naše poslání. Věnujte této práci maximální pozornost. Uvědomte si však, že rodina by měla být vždy na prvním místě. Přeji vám všem pohodu nejen v profesním, ale především v osobním životě a těším se, že se i nadále budeme potkávat při mnoha různých příležitostech.

Bylo mi ctí s vámi sloužit a jsem na vás právem hrdý.

Nahoru