Home page > Jak vstoupit do jednotek AZ u 22.zVrL

Jak vstoupit do jednotek AZ u 22.zVrL

  1. Zájemce o službu v AZ 22. zVrL si nejprve vytiskne životopis pro zájemce do AZ, vyplní ho, podepíše a naskenovaný zašle na emailovou adresu AZ22@army.cz
  2. My váš životopis důkladně posoudíme a v případě zájmu se vám ozveme zpět
  3. V případě našeho souhlasného stanoviska pak zahájíte vstup do AZ on-line vyplněním registračního formuláře na www.kariera.army.cz

 

Všem zájemcům o službu v AZ 22. zVrL doporučujeme, aby si na webu a sociálních sítích zjistili co nejvíce informací o AZ obecně resp. o AZ 22. zVrL. Mohou si popovídat s těmi, co už u jednotek slouží a zjistit tak, co konkrétně je čeká a jaké jsou zkušenosti a zážitky současných záložníků.

například zde:

https://lznamest.army.cz

https://www.facebook.com/AZ22ZVrL

http://www.aktivnizaloha.army.cz

https://www.facebook.com/aktivnizalohy

 

Záměr náboru pilotů a palubních střelců do AZ 22.zVrL

Přijetí zájemců o službu v AZ u 22.zVrL na pozice pilot a palubní střelec je z důvodu kapacity leteckého výcviku plánováno následujícím způsobem:

Přijímání zájemců bude rozděleno do 3 fází s odlišnými požadavky na profesní způsobilost uchazečů.

  1. Fáze – výcvik AZ v roce 2021

                Uchazeč musí mít platný průkaz způsobilosti vydaný ODVL MO (Odbor dohledu nad vojenským letectvím) a kvalifikaci na typ Mi-171.

  1. Fáze – výcvik AZ v roce 2022

                V této fázi bude nábor zaměřen na piloty odcházející do zálohy s cílem udržet v platnosti jejich průkazy způsobilosti a začlenit je do AZ.

  1. Fáze – 2023 dále

                Nábor bude zaměřen na piloty, kteří byli držiteli průkazu způsobilosti a typové kvalifikace Mi-17, Mi-171, jejichž platnost vypršela, s cílem platnost průkazu obnovit a piloty začlenit do AZ.

 

 

 

 

Přiložené soubory: 

Nahoru