AKCE „NAŠE VAŠE DĚTI“ NA ZÁKLADNĚ

1_skupina_v_cervenci.jpg
  • 21.8.2018
  • Monika Sochová

Stejně jako v minulých letech jsme i letos na naší základně organizovali akci s názvem „Naše, vaše děti“ a pro velký zájem rovnou v několika termínech.

Pro děti byl nachystán bohatý program, který zahrnoval ukázku výcviku psů, využití dravých ptáků na letišti, prohlídku obou typů vrtulníků, projížďka na koni, koupání v bazénu, návštěva ZOO a také dětmi milovanou pěnu u hasičů. Děti se seznámily se zásadami první pomoci a měly možnost si na sobě navzájem vyzkoušet, jak zastavit například tepenné krvácení. Další zajímavou činností byla orientace v terénu podle mapy a hledání pokladu. Děti byly rozděleny do družstev a prošly si postupně všechna stanoviště. Celá akce byla vedena hravou a zábavnou formou, nicméně všechny úkoly vyžadovaly práci v týmu. Nakonec se všem podařilo poklad najít a vykopat.

I když jsme byli všichni po celém dni hodně unavení, vykoupání v bazéně nás vždy nastartovalo a mohlo se vesele pokračovat dál. Po dlouhé, zralé úvaze jsme se nakonec všichni shodli, že to nastartovalo hlavně ratolesti.

Velké poděkování patří všem, kteří nám pomohli při celé organizaci od zabezpečení ukázek až po servis v jídelně.

Všichni organizátoři se těší na příští rok.

Fotogalerie