HOKEJOVÝ TURNAJ VZDUŠNÝCH SIL AČR

momentka_ze_zapasu.jpg
  • 28.1.2018
  • Monika Sochová

Letošní hokejový turnaj Vzdušných sil AČR se konal opět po roce na ledové ploše zimního stadionu v Náměšti nad Oslavou, a to od středy 24. ledna do pátku 26. ledna 2018. Turnaje se účastnili hráči z 21.zTL Čáslav, 24.zDL Praha-Kbel , CLV Pardubice, 25. plrp Strakonice a naše „domácí“ hokejové družstvo z 22.zVrL  Sedlec, Vícenice - Náměšť nad Oslavou.

Každá základna postavila svůj osvědčený hokejový tým a šlo se na led. Hrát se začalo ve středu 24. ledna a celkově se mezi sebou utkalo 5 týmů. Nasazení bylo velké, síly vyrovnané, ale postupně se začal rýsovat jasný favorit turnaje. Jsem rád, že k vidění byly jako každý rok pěkné zápasy a vše bylo napínavé až do konce“ zkonstatoval organizátor turnaje nadporučík Milan Strnad.

Na prvním místě se umístil tým z 22.zVrL Náměšť nad Oslavou, druhé místo obsadili hráči z 24.zDL Praha-Kbely a na třetím místě skončil tým z 21.zTL Čáslavi.  Na čtvrtém místě se umístil tým 25. plrp Strakonice a na pátém místě CLV Pardubice.

Slavnostní předání cen se opět konal v restauraci "NA STATKU" v Náměšti nad Oslavou. Zároveň proběhlo vyhlášení nejlepšího hráče turnaje, které získal Petr Mainer z Prahy a ocenění nejlepšího brankáře si odnesl Tomáš Linhart, také z Prahy. Předávání cen se ujal velitel základny plukovník Petr Čepelka. "Chtěl bych poděkovat všem za vzornou reprezentaci svých útvarů a za fair play hru.Věřím, že se všichni účastníci odchází spokojeni. Kdo nevyhrál, se alespoň pobavil a zasportoval si. Doufám, že se zde příští rok opět všichni sejdeme“ dodal velitel základny.

 

Fotogalerie