SPORTOVNÍ DEN VELITELE ZÁKLADNY

2_sp.jpg
  • 23.8.2018
  • Monika Sochová

Dnes opět po roce probíhá očekávaný sportovní den velitele základny. Zahájení proběhlo v 7,30 hod na stojánce M, po úvodním  proslovu velitele základny a minutě ticha věnované padlým vojákům v Afghánistánu, se všichni rozešli na svá sportoviště.

Nabídka sportovišť je opravdu bohatá, své síly si jednotlivé týmy z letek změří v malé kopané, florbalu, plážovém volejbale, nohejbale, tenise, stolním tenise, minigolfu, plavání, silovém trojboji, turistice, cykloturistice a moto turistice. Na sportovištích přímo na základně nebo v okolí letiště. „ Jsem rád, že jsme zde opět po roce všichni sešli a doufám, že si dnešní den pořádně užijeme“, dodal plukovník Petr Čepelka.

Motorkáři se během své jízdy zastaví v Dolních Vilémovicích, kde uctí  památku Jana Kubiše. Jízdy na motorkách se účastní generál Petr Pavel, náčelník Generálního štábu AČR generálporučík Aleš Opata a válečný veterán z Afghánistánu Lukáš Hirka.

Poslední disciplína přetahování lanem se uskuteční před úlem číslo17, kde zároveň v 15,00 hod proběhne vyhlášení výsledků a předání cen vítězným týmům.

Všem, ketří se podíleli na organizaci a zabezpečení sportovního dne velitele základny patří velké díky.

Fotogalerie